KolagenCito – u osób aktywnych na stawy, kręgosłup

wzbogacnie stawow kolagenem

Na urazy stawów związane ze zbyt niskim poziomem kolagenu narażone są zwłaszcza osoby aktywnie uprawiające sport. Regularne korzystanie z siłowni, zajęć fitness czy bieganie to ogromny wysiłek nie tylko dla mięśni, ale również stawów. Mimo że sport to zdrowie, to bez odpowiedniej suplementacji kolagenu, stawy sportowców dużo szybciej ulegają degradacji, a niestety często jest tak, że zapominamy o tym, jak niezwykle ważną rolę odgrywają w naszym organizmie.

 

Każda osoba aktywna fizycznie, pragnąc zachować nie tylko zdrowie, ale również pełną sprawność musi zadbać o to, by stawy były przygotowane na te większe niż normalne obciążenia. Co ważne z roku na rok to wsparcie powinno być coraz większe, ponieważ poziom kolagenu w naszych organizmach po 26 roku życia w naturalny sposób spada wraz z wiekiem.

Stawy i kręgosłup w formie

To wszystko nie oznacza jednak, że trzeba zrezygnować z aktywności fizycznej – wręcz przeciwnie – odpowiedni jej poziom jest bowiem gwarancją zachowania zdrowia i sił witalnych. W sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania na kolagen z pomocą przychodzi jednak firma Reutter, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produktach, które w naturalny sposób wspierają zdrowie i właśnie taki jest KolagenCito! Doświadczeni eksperci firmy Reutter dbają w szczegółach o najlepszy proces produkcyjny swoich produktów-to niemiecka jakość! Jest to wysokogatunkowy kolagen zamknięty w wygodnych do ssania miękkich pastylkach. KolagenCito w każdej pastylce zawiera aż 400 mg cennego kolagenu i ma także odpowiednio dobraną dawkę witaminy C, która wspiera proces odbudowy włókien kolagenowych. KolagenCito jest dobroczynny nawet dla zawodowych sportowców, których stawy każdego dnia muszą sobie radzić z ogromnymi obciążeniami.

 

Hej wszystkim, jestem Joanna Wójtas i z radością muszę wam przyznać, że będę prowadzić tę stronkę. Zaprezentuję wam najlepsze metody rozrywki w XXI wieku oraz inne zabawy integracyjne. Mam nadzieję, że będziemy się razem dobrze bawić. Miłego czytania!